Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 29.03.2020 04:35

​Edhe Vullnet Basha vishet kuq e zi?

Prishtinë | 30/03/2013 13:35

Pas Migjen Bashës, është vëllai i tij, Vullneti që pritet të bëhet pjesë e kombëtares shqiptare. Vullnet Basha është i gatshëm ta lë Zvicrën dhe t’i bashkohet Kombëtares shqiptare, nëse merr ftesë nga trajneri Gianni De Biasi.

Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress