Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 19.10.2020 05:37

​Kërkojnë shkarkimin e rektorit Rugova dhe dy prorektorëve (me video)

Prishtinë | 03/06/2012 13:11

Përfaqësues të Lëvizjes studentore “Studim, Kritikë, veprim” (SKV), në një konferencë për media, të dielën kërkuan shkarkimin e rektorit të Universitetit të Prishtinës, Mujë Rugova si dhe dy prorektorëve Naser Mrasori dhe Enver Kutllovci.

Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress