Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 27.05.2020 10:53

​Instagram largon skedën Following në aplikacionin mobil

San Francisko | 08/10/2019 11:45

Aplikacioni celular në Instagram po pëson disa ndryshime, dhe skeda "Following" do të hiqet së shpejti nga menyja.

Instagram e konfirmoi një gjë të tillë, duke vërejtur se skedari vijues do të largohet pasi shumica e përdoruesve nuk e dinin që ekzistonte kjo mundësi.

Problemi që Instagram ka me skedën vijuese është në dy pjesë. Së pari, tipari mbetet i papërdorur nga një numër i madh i përdoruesve, kështu që nuk ka asnjë qëllim për ta mbajtur atë.

Skeda Explore tani është opsioni kryesor i përdoruesit në Instagram për zbulimin e përmbajtjes së re, kështu që skeda Following nuk pritet t’i mungojë askujt.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress