Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Martë, 14.07.2020 10:34

​Telefoni banane - një pajisje që qëndron larg nga pjesa tjetër

Londër | 20/10/2019 22:29

Një telefon në formë banane nuk është me të vërtetë një telefon i rregullt, por një aksesor Bluetooth përmes të cilit mund të bëni telefonata.

Sidoqoftë, ky produkt i lezetshëm ka fituar tashmë simpatinë e dashamirëve të pajisjeve.

Çmimi i kësaj pajisje është 40 dollarë, dhe bateria mund të përballojë deri në 20 orë thirrje telefonike, raporton The Verge.

Një detaj tjetër i bukur është fakti që ju mund të luani këngën "Bananaphone" nga kjo pajisje, ndër të tjera, transmeton KosovaPress.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress