Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Premte, 31.03.2023 03:19

  ​​“Al Trade" hap pikën e re në Drenas

  Prishtinë | 31/01/2020 19:47

  Njëra nga kompanitë më të suksesshme në Kosovë “Al Trade”, ka hapur pikën e radhës në Drenas.

  “Al Trade” ofron produkte të ndryshme të materialeve të ndërtimtarisë dhe produkte tjera shumë të nevojshme shtëpiake.

  “Al Trade” ka një gamë të gjerë të produkteve kualitative, si:

  • Sektorin për ndërtim dhe meremetim.

  • Sektorin e elektrikes,

  • Sektorin e ujësjellësit dhe kanalizimit,

  • Sektorin për sanitari,

  • Sektorin për ngrohje qendrore dhe klimatizimit, dhe

  • Sektorin e veglave të punës dhe për kopshtari

  “Al Trade” ka 21 vite që është në tregun e Kosovës dhe falënderon qytetarët për bashkëpunimin që kanë treguar gjatë 21 viteve./KosovaPress/

  Loading...
   

  Shpërndaje


  Artikuj të sponzorizuar

  Më shumë nga KosovaPress