Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Premte, 31.03.2023 02:21

  ​Art Motion hap pikën e re në qytetin e Mitrovicës

  Prishtinë | 12/10/2019 13:00

  Kompania e shërbimeve të internetit dhe televizionit Artmotion ka hapur pikën më të re shitëse edhe në qytetin e Mitrovicës. Është pika e dhjetë më radhë e cila me lokacion gjendet në zemër të qytetit, në Sheshin “Meh Uka”.

  Art Motion po vazhdon të dominoj industrinë e shërbimeve teknologjike, duke siguruar internet me shpejtësi të lartë për të gjithë përdoruesit, kanalet televizive më të shikuara dhe shërbim profesional ndaj klientëve.

  Art Motion siguron shërbime të nivelit më të lartë për të gjithë përdoruesit, përmes shërbimeve të ndryshme - së fundmi edhe përmes aplikacionit mobil i cili ju lejon të qaseni në gamën e gjërë të programacioneve kudo që jeni.

  Në të ardhmen e afërt presim edhe shumë risi në produkte të reja të Art Motion.

  Loading...
   

  Shpërndaje


  Artikuj të sponzorizuar

  Më shumë nga KosovaPress