Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 24.05.2020 11:24

​Artmotion edhe këtë vit sjell ofertën e shumë pritur - Black Friday

Prishtinë | 29/11/2019 09:50

Kompania Artmotion në Black Friday sjell pakon më atraktive në treg Pakon Dream vetëm për 19.90 euro për 3 muaj.

Kjo pako posedon deri 180 kanale televizive, internet me shpejtësi deri 20 mbps dhe TV Mobile me 220 kanale si dhe Video On Demand.

NXITONI pasi oferta vlen vetëm për datat 29,30 dhe 1 Dhjetor.

Mos prit më për me u lidh!

Loading...

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress