Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 23.02.2020 12:27

​​Artmotion sjell ofertën më të re në bashkëpunim me Comodita Home

Prishtinë | 09/10/2019 12:06

Risitë nuk kanë të ndalur, kësaj radhe kompania Artmotion në bashkëpunim me brendin ndërkombëtar për produktet e shtëpisë Comodita Home sjellin ofertën promocionale dhe më interesante të momentit në tregun vendor.

Të gjithë klientët e rinj të cilët do të abonohen në njërën nga tri pakot ekzistuese të kompanisë Artmotion do të përfitojnë kuponin në vlerë prej 49.90 euro, përmes të cilit do të kenë mundësi që në njërën nga pikat e shitjes zyrtare të Comodita Home, të shfrytëzojnë atë për blerjen e njërit nga dyshekët më kualitativ Comodita Memory i cili për momentin ka ofertën promocionale me zbritje prej 50%.

Këtë ndërlidhje të brendeve të shërbimeve dhe produktit të kompanive në fjalë, e cila është e para e këtij lloji në Kosovë, kompania Artmotion dhe Comodita Home e cilëson si adekuate për plotësimin e nevojave të familjeve kosovare me çmime promocionale dhe kualitet të lartë.

Kompania Artmotion ofron pakot Dream, Standard dhe Premium me programacionin më atraktiv dhe internetin me infrastrukturën më kualitative, e cila ofron stabilitet të shërbimeve për nevoja familjare dhe biznesore.

Gjithashtu Kompania Artmotion gjatë kësaj vere ka lansuar Aplikacionin Mobil i cili ofron mbi 200 kanale televizive dhe VOD me qindra filma dhe seriale, i cili mund të shfrytëzohet në tri pajisje në të njëjtën kohë. Aplikacionin Artmotion ju mund ta shkarkoni në my.artmotion.net duke përfituar qasje prej 1 muaj falas./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress