Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 18.05.2022 04:50

  ​Ceremonia përmbyllëse e Shkollës së Diasporës në Kosovë (Drejtpërdrejt)

  Prishtinë | 25/06/2018 13:06

  Mbahet ceremonia përmbyllëse e Shkollës së Diasporës në Kosovë (SHDK), e cila kishte për qëllim prezantimin e rezultateve, arritjeve dhe sfidave që programi ka pasur gjatë implementimit në komunitetin e Malishevës dhe Prizrenit.

  SHDK ka qenë programi i parë i cili ka mbledhur profesionistë të rinj nga Diaspora, Kosova dhe rajoni në një model unik dhe multidisiplinar në adresim të sfidave lokale deri te ofrimi i zgjidhjeve kreative.

  Loading...
   

  Shpërndaje


  Artikuj të sponzorizuar

  Më shumë nga KosovaPress