Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Premte, 03.04.2020 07:25

​Dashuri, befasi e udhëtimi nga Jaffa Champion

| 24/01/2020 13:06

Për me e festu ditën e të dashurarëve më ndryshe, brendi i shijes botërore Jaffa Champion është duke përgatit një super kampanjë për ju, e cila do të jetë aktive për 14 ditë.

Të gjithë të interesuarit do të kenë mundësi që brenda këtyre ditëve të fitojnë mundësin për me garu për 3 udhëtime fantastike, e mbi gjitha falas.

Por jo vetëm kaq, gjatë kampanjës do të keni mundësi të blini paketime të

Jaffa Champions me një çmim promocional, e cila më pas do të ju shërbej edhe si dekor.

Për gjithçka rrini të kyçur.

Udhëtime dhe befasia tjera po ju presin...

Jaffa Champion, brendi i kënaqësisë!

Loading...

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress