Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Premte, 23.04.2021 05:34

  ​E premtja e bardhë në ETC me zbritje deri në 50%

  Prishtinë | 30/01/2019 12:25

  Zgjedhje në shumë artikuj të nevojshë me çmimet më të mira

  E PREMTË, 1 SHKURT  nga ora 17:00 dhe të SHTUNËN gjatë gjithë ditës

  E PREMTJA E BARDHE Super aktivteti nga ETC në kohën e ndrimit të sezonave me ZBRITJE DERI 50 % dhe LIKUIDIME TOTALE SEZONALE në shumë artikuj.

  Bazuar në çmimet fillestare të artikujve atëher Zbritjet e Likuidimeve mund të jenë deri në 70% apo edhe më shumë .

  Edhe këtë vit kjo ngjarje do të jetë e pabesueshme duke ofruar çmimet më të mira për konsumatorët e ETC.

  Asnjëher nuk është vonë për të blerë produktetet e dëshiruara e aq më pak kur ato ofrohen me çmime të pabesueshme .

  Stafi i ETC- së është përgaditur në maksimum duke u bazuar nga përvoja dhe duke praktikuar metoda të reja funksionale në mënyrë që blerja juaj të jetë më e lehtë dhe zbavitëse.


  DATAT KYÇE DHE ORGANIZIMI

  1 SHKURT : nga ora 17:00 fillojnë të gjitha Ofertat e të PREMTËS SË BARDHË. Objekti mbetet i hapur deri në ora 00:00 .

  2 SHKURT : Duke filluar në mëngjes nga ora 08:00 dhe gjatë gjithë ditës vazhdojnë të gjitha OFERTAT E PREMTJA E BARDHË deri në shpenzim të sasive.

  ETC është e sigurtë që konsumatorët do të gjejnë ÇMIME TË PABESUESHME duke plotësuar listen e artikujve të dëshiruar në ETC.

  Duke pas parasysh fluksin e madh të konsumatorëve dhe problemeve eventuale që mund të shfaqen, Stafi i ETC- së është i vendosur në INFORMACION do të jetë në shërbimin tuaj.

  Duke filluar nga data 29 JANAR  konsumatorët kanë mundësinë të shohin të gjitha Ofertat e PREMTËS SË BARDHË  me artikuj aksional pasi që si Likuidime mund të jenë edhe shumë artikuj të tjerë varësisht nga pika e ETC-së.

  Ofertat mund t’i përcjellni përmes faqes zyrtare në fb https://www.facebook.com/etcks/

  Apo përmes linkut të fletushkës Online: https://goo.gl/4Gu98V

  Këtu ju prezentojmë vetëm disa nga Qindra çmimet fantastike që konsumatorët mund t’i gjejnë në Qendrat ETC për të PREMTËN E BARDHË:

  TV 39” E-TECH nga 229 në 175€ ( Kurse 54€ ) , TV 55” ELKOS nga 439 në 399€ ( Kurse 40€) , SHPORET ELEKTRIK nga 289 në 229€ ( Kurse 60€) , LARËSE -THARËSE PËR RROBA 8/6KG nga 399 në 359€ ( Kurse 40€) , FSHESË EKETRIKE SAMSUNG nga 59 në 49€ ( Kurse 10€ ) , HEKUR PËR HEKUROSJE TEFAL nga 49 në 37€ ( Kurse 12€ ) , VLUESE UJI NGA 9.90 në 5.90€ ( Kuse 7.97€ )  , SET PORCELANI 30 PJESË nga 17.90 në 10.90€ ( Kurse 7€ ) , SET FILXHANA nga 15.90 në 7.90€ ( Kuse 7.91€ ) , SET TENXHERE nga 24.90 në 17.90€ ( Kurse 7€ ) , SET SHPORTA 5 PJESË nga 19.90 në 14.90€ ( Kurse 5€ ) , MJET PASTRIMI nga 11.90 në 5.99€ ( Kurse 5.91€ ) , SET ÇARÇAFASH DYSHE NGA 13.49€ në 7.99€ ( Kurse 5.50€ ) , BLUZA PËR FEMRA nga 13.90 në 9.90€ ( Kurse 4€ ) , XHUPA PËR MESHKUJ nga 25.90 në 19€ ( Kurse 6.90€ ) , XHUPA PËR FEMRA nga 27.90 në 19.90€ ( Kurse 8€ ) .

  PRITJA E KONSUMATORËVE NGA ETC

  Në hyrje të marketeve në INFORMACION mund t’i gjeni fletushkat e shtypura me aktivitetet e PREMTJA E BARDHË  që ju të keni më të lehtë përcaktimin për blerje.

  Sipër apo afër pozicioneve do të gjeni Çmimet e shënuara të cilat mbajnë dizajnin me mbishkrime e të PREMTËS SË BARDHË .

  OFERTAT JANË NË DISPOZICION DERI NË SHPENZIM TË SASIVE PRANDAJ DUHET TË NXITONI QË TË ARRINI BLERJEN TUAJ TË DËSHIRUAR.

  ETC, ndihmon konsumatorët të kursejnë duke blerë më lirë.

  Loading...
   

  Shpërndaje


  Artikuj të sponzorizuar

  Më shumë nga KosovaPress