Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 25.05.2020 10:52

​Hapet Forumi Ndërkombëtar Rinor për Punësim të Gjelbër

Prishtinë | 03/10/2019 07:21

Nën patronatin e Presidentit të Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, sot mbahet Forumi Ndërkombëtar Rinor për Punësim të Gjelbër 2019.

Forumi Ndërkombëtar Rinor për Punësim të Gjelbër 2019 do të zhvillojë aktivitetin më 3,4 dhe 5 tetor.

Ky forum do të mbahet në Hotel “Pashtriku” në Gjakovë, ndërsa hapja bëhet në ora 09:00.

Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress