Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 22.02.2020 02:25

​Jaffa Champion, për trup më të shëndetshëm!

Prishtinë | 17/01/2020 11:03

Stina e dimrit bënë që imuniteti ynë të jetë më i ndjeshëm ndaj ngacmimeve të jashtme.

Pra, të gjithë ne kemi nevojë për më shumë vitamina, në mënyrë që të jetojmë më shëndetshëm.

E zgjidhja më e mirë është brendi i pijes botërore Jaffa Champion, i cili përpos që ofron llojshmëri të frutash në shijen e saj, ofron edhe shumë benefite për shëndetin tuaj si: vitamina A,B,C , magnezit, përmirëson qarkullimin e gjakut dhe shumë e shumë benefite tjera.

Shija unike e lëngjeve ka përmbajtje të lartë të frutave të shumëllojshme që bën Jaffa Champion të jetë unik dhe i pranueshëm nga gjitha grupmoshat.

Disa nga shijet e preferuara të konsumatorëve tanë janë: shije multivitamine, portokall, limon dhe karotë, Ice Tea etj.

Jaffa Champion, zgjidhja më e mirë për shëndetin tuaj!

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress