Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Premte, 28.02.2020 09:50

​​ KFC sjell produktin më të ri për ty që je single!

Prishtinë | 15/01/2020 10:50

Ushqimi i brendit të njohur Amerikan KFC definitivisht veçohet për ushqimin e shërbyer në kofë me pulën më të shishme në botë.

 Këto kofe kryesisht janë për 2 apo më shumë përsona dhe për dallim nga mënyra e të ushqyerit vetëm, kanë për qëllim të sjellin shije të mrekullueshme në grupe. Por, për ty që viti 2020 të gjeti “single” KFC ka menudar dhe ka sjell produktin “Single Bucket” i cili permban pjesët më të famshme të recetës së pules nga KFC.

Në këtë Bucket ju do të gjeni 1 copë Kaçik djegëst apo jo djegëst (drumstick), 2 copë Hot Wings të djegëst, 2 copë Cripsy Strips copëza me mish të pulës pa asht për vetëm 2.99€.

Nëse nuk je single e ke mundësinë e Duet Bucketit për dy persona me dyfish produkte për 4.99€.

Produktin në fjal KFC ka vendosë ta lansoj nga data 15 Janar 2020 në çdo pikë të KFC -së në Kosovë.

#KFC #gishtatmilepi

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress