Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Premte, 31.03.2023 02:35

  ​Magra Austria, mundësi për pushime fantastike (Foto)

  Prishtinë | 13/01/2020 16:04

  Restoranti turistik Magra Austria vazhdon të ofrojë kushte të jashtëzakonshme për pushime komode. Me një ambient të hapur dhe i rrethuar nga natyra, në këtë restorant ju mund të kaloni pushime fantastike.

  Aty ju mund të gjeni akomodim në suita luksoze dhe vila me pamje nga malet, por edhe spa relaksuese ku përfshihen sauna dhe jacuzzi, muzike live, sallë konferencash, restorant, fitnes, biliard e të tjera. 

  Magra Austria është i vendosur në një pjesë të përshtatshme në Bogë të Rugovës, ku përveç që ofron një peizazh magjepsës, aty ka edhe ajër malor aromantik. Ndërsa, shërbim në ambientin e ngrohtë, ka një cilësi të klasit të lartë.

  Aty mund të gjeni edhe këndin me lojëra për fëmijë.

  Përndryshe, Hotel Magra 2 mund ta shijoni edhe në Bërnicë të Epërme.

           

  Loading...
   

  Shpërndaje


  Artikuj të sponzorizuar

  Më shumë nga KosovaPress