Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Premte, 28.02.2020 01:17

​Petrol Company vazhdon të zgjerojë brendin e tij të restoranteve “Be Happy”

Prishtinë | 05/09/2019 16:29

Restoranti i ri që karakterizohet me një ambient komod e relaksues dhe me ushqim të freskët e të shijshëm, është pjesë dhe brend i krijuar nga "Petrol Company”.

Hapja e restorantit u bë në prani të klientëve, miqve dhe bashkëpunëtorëve të kompanisë.

Deri më tani "Petrol Company" restorantin “Be Happy” në pikat e saj në Fushë Kosovë, Qyshk, Pejë, Gjakovë, Çagllavicë si dhe sot në Preoc.

“Be Happy” pritet që së shpejti të hapë pikën e saj edhe brenda qytetit në Prishtinë, si restorant ekskluziv me parking dhe ambient të kompletuar. Po ashtu, në proces të hapjes është edhe një pikë në lagjen “Arbëria”.

“Be Happy” njihet tashmë me një ushqim kualitativ dhe me një meny unike me specialitete të ndryshme, ku të gjitha ushqimet janë natyrale.

Pika e re e restorantit “Be Happy” e hapur sot, gjendet në rrugën Prishtinë-Ferizaj në pikën e "Petrol Company".


Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress