Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 13.07.2020 03:35

​Prince Caffe në “Coffee and Tea Festival”

Prishtinë | 01/10/2019 14:55

Prince Caffe, edhe sivjet, merr pjesë në edicionin e 5-të të 'Coffee and Tea Festival' i cili po mbahet në Sheshin 'Zahir Pajaziti' në Prishtinë.

Në kuadër të këtij festivali, Prince Caffe ofron për qytetarët dhe adhuruesit e kafës, produkte të ndryshme të brendeve Devolli Prince Caffe Turke, Prince Premium Espresso, Prince Instant (3 në 1) e shumë të tjera të cilat mund të shijohen edhe falas.

Ndër tjerash, përmes këtij eventi, Prince Caffe ka për qëllim t'i informoj qytetarët më shumë rreth gamës së gjërë të produkteve cilësore të kafës me standarde ndërkombëtare që ofrohen si në tregun vendor edhe atë të huaj.

Prince Caffe ju pret në shesh të shijoni shijën dhe cilësinë e vërtetë të kafesë. 

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress