Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 05.02.2023 05:41

  ​Qysh me i marr dy rroga shtesë brenda 24 ore?

  Prishtinë | 07/02/2020 16:33

  Merr deri në dy rroga shtesë të aprovuara brenda 24 ore përmes overdraftit në bankën ProCredit i cili ofrohet për klientë privatë.

  Overdrafti ofrohet me normën më të mirë të interesit në treg dhe klientët paguajnë interes vetëm për shumën e parave që shpenzojnë e asgjë më shumë. Paratë ju kalojnë në llogari rrjedhëse dhe mund t’i shfrytëzoni kurdo që ju nevojiten përmes blerjes me kartelë apo në bankomate. 

  Shembull: nëse rroga juaj është 500€, pas aprovimit nga banka ju mund të keni në llogari edhe 1,000 Euro shtesë.

  Apliko online KËTU apo telefono në Qendrën e Kontaktit 038|049 555 555.


   Kalo rrogën në ProCredit dhe përfito nga kjo mundësi si dhe shfrytëzo shërbimet tjera të ofruar nga banka ProCredit për një bankim efikas dhe modern.

  Loading...
   
   

  Shpërndaje


  Artikuj të sponzorizuar

  Më shumë nga KosovaPress