Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 08.08.2020 07:57

​Tani edhe në Pejë Be Happy Restaurant

Prishtinë | 08/04/2019 10:46

Për të gjithë ata të cilët kanë dëgjuar për ushqimet bio dhe dietale të Be Happy Restaurant dhe nuk kanë pasur mundësi t’i shijojnë, tani Be Happy është me afër tyre.

Drejtori i Petrol Company z. Shkelzen Jusaj ashtu edhe sic ka premtuar zgjeron rrejtin e restauranteve te brendit Be Happy, duke hapur pikërisht në pikat e sajë  në Qyshk dhe në qender të Pejës.

Në hapje të restaurantit pat shumë të pranishëm ndër ta i pranishëm ishte edhe kryetari i komunes së Pejës z.Gazmend Muhaxheri  ku shfrytëzoj rastin ti përshëndes të pranishmit me një fjalë rasti.

Të pranishem kishte dhe shumë bashkëpunëtor dhe qytetarë të vendit.

BeHappy  është Bar and Grill restaurant me gërshetim të ushqimit të shëndetshëm dhe fast food-it me shërbim të avancuar në drejtim të restaurantit me standarde të larta. Një koncept i ri i cili jo veç që do të revolucionoi  shërbimin por edhe shijen shqipëtare, me një kujdes të theksuar veçanarisht tek shëndeti dhe pastertia.

Petrol Company shepjtë do të hapë Restaurantin Be Happy edhe në vende tjera.


Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress