Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 25.05.2020 11:28

​Vazhdon dënimi i kompanive që shpërndajnë broshura në kryeqytet

Prishtinë | 08/06/2019 13:17

Drejtori i i Inspekcionit në komunën e Prishtinës, Adonis Tahiri ka njoftuar se do të vazhdojnë çdo ditë me gjobat mandatorë për kompanitë që shpërndajnë broshura nëpër hyrjet e ndërtesave në kryeqytet, derisa të binden të gjitha kompanitë që duhet t'i respektojnë ligjet dhe rregulloret.

“Nuk do të ketë tolerime e vërejtje, por vetëm gjoba”, ka shkruar ai në Facebook./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress