Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 27.02.2020 11:29

​Zhvillohet panairi ndërkombëtar i biçikletave në Gjermani

| 08/09/2019 08:22

​Qindra biçikleta me dizajne interesante në panairin më prestigjioz të biçikletave në botë, “Eurobike”, mbledh mijëra vizitorë në Gjermani.

Panairi u organizua në qytetin Fridrihshafen të shtetit gjerman Baden-Wuerttemberg mes datave 4 dhe 7 shtator.

“Eurobike” është një panair ndërkombëtar i biçikletave dhe organizohet çdo vit në javën e parë të muajit shtator që nga viti 1991.

Loading...

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress