Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 24.01.2021 03:11

Ketu publikohen komunikatat dhe njoftimet. Kosovapress nuk merr pergjegjesi per permbajtjen e tyre. Nese deshironi te publikoni, kontaktoni ne [email protected] apo ne nr. Tel. +377 (0) 45 723 045

​Artan Abrashi kandidon për deputet të Lëvizjes Vetëvendosje

Prishtinë | 05/09/2019 20:45

Kryetari i Degës së Lëvizjes Vetëvendosje në Prizren Artan Abrashi do të jetë kandidat i kësaj partie për deputet në Kuvendin e Kosovës, në zgjedhjet e 6 tetorit.

Lajmi është bërë i ditur në Facebook nga vetë Abrashi, i cili thotë se ndihet i nderuar që Lëvizja Vetëvendosje pranoi kandidaturën e tij për deputet.

“Jam falënderues për besimin e dhënë. Sikurse shumë të tjerë, në këtë garë zgjedhore do të angazhohem për ndryshimin e kërkuar. Rrjedhimisht, nga sot pres mbështetjen tuaj”, shkruan Abrashi.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress