Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 26.02.2020 05:23

Ketu publikohen komunikatat dhe njoftimet. Kosovapress nuk merr pergjegjesi per permbajtjen e tyre. Nese deshironi te publikoni, kontaktoni ne [email protected] apo ne nr. Tel. +377 (0) 45 723 045

​Halil Matoshi në listën e AAK-së për deputet

Prishtinë | 06/09/2019 17:33

Halil Matoshi, këshilltar politik i kryeministrit në detyrë, Ramush Haradinaj, ka njoftuar se do të ketë në listën e kandidatëve për deputetë të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës.

Ai ka thënë se i k hyrë kësaj gare, me besimin se do të bëjë më të mirën kë Kosovën e 17 shkurtit, si e vërteta e parë dhe sublime, projekt i përhershëm dhe shtet unik e i pacenueshëm.

Komenti i plotë i Matoshit:

Po, do të hyj në garë elektorale

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress