Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Premte, 23.04.2021 05:27

Ketu publikohen komunikatat dhe njoftimet. Kosovapress nuk merr pergjegjesi per permbajtjen e tyre. Nese deshironi te publikoni, kontaktoni ne [email protected] apo ne nr. Tel. +377 (0) 45 723 045

​Haradinaj: Çdo ditë pranë njerëzve vullnetmirë e punëtorë të Kosovës

Prishtinë | 08/09/2019 23:11

Kandidati i koalicionit AAK-PSD për kryeministër, Ramush Haradinaj, ka deklaruar se 100 për qind Kosovë do të jetësohet për të gjithë qytetarët e saj për një shtet 100 për qind.

“Çdo ditë pranë qytetarit, pranë njerëzve vullnetmirë e punëtorë të Kosovës. 100% Kosovë do të jetësohet për fëmijët e rininë, bujkun e tregtarin, sportistin e ndërmarrësin, për gratë dhe rolin e tyre krucial në shoqëri, për një shtet 100%”, shkruan Haradinaj në një postim në Facebook.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress