Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 26.02.2020 04:40

Ketu publikohen komunikatat dhe njoftimet. Kosovapress nuk merr pergjegjesi per permbajtjen e tyre. Nese deshironi te publikoni, kontaktoni ne [email protected] apo ne nr. Tel. +377 (0) 45 723 045

​Hisem Berisha nga Brigada “Agim Ramadani” i bashkohet Kadri Veselit në PDK

Prishtinë | 06/09/2019 21:42

Kandidati i PDK-së për kryeministër të ardhshëm, Kadri Veseli ka bërë të ditur se i është bashkuar ish-komandanti i Batalionit I të Brigadës “Agim Ramadani”, Hisen Berisha.

Kreu i PDK-së, ka shkruar në faqen e tij në Facebook se bashkë mijëra të rinj që po i bashkohen PDK-së dhe vizionit të tij, do ta ndërtojnë të ardhmen e qytetarëve.

“Ish-komandanti i Batalionit I të Brigadës “Agim Ramadani”, Hisen Berisha, nga sot është anëtar i Partisë Demokratike të Kosovës. Bashkë do ta ndërtojmë të ardhmen, për çdo qytetar, për shtetin tonë!”, ka shkruar Veseli.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress