Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 26.02.2020 05:05

Ketu publikohen komunikatat dhe njoftimet. Kosovapress nuk merr pergjegjesi per permbajtjen e tyre. Nese deshironi te publikoni, kontaktoni ne [email protected] apo ne nr. Tel. +377 (0) 45 723 045

​Januz Salihaj i bashkohet PDK-së

Prishtinë | 06/09/2019 09:10

Ish-drejtori i Arsimit në Komunën e Prishtinës, Januz Salihaj i është bashkuar Partisë Demokratike të Kosovës.

Me këtë rast, kreu i kësaj partie, Kadri Veseli, tha se si familje e madhe politike dimë t’i çmojmë njerëzit e guximshëm e parimorë dhe ta vlerësojmë mendimin ndryshe.

“Januzi i kishte kundërshtuar gjithmonë përpjekjet politike për të sistemuar njerëz mbi bazën e nepotizmit në Komunën e Prishtinës. Jemi të lumtur që ai tani do ta japë kontributin e tij si pjesë e PDK-së në luftën tonë të pa kompromis kundër korrupsionit dhe nepotizmit”, shkroi Veseli.

Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress