Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Martë, 21.03.2023 02:31

Ketu publikohen komunikatat dhe njoftimet. Kosovapress nuk merr pergjegjesi per permbajtjen e tyre. Nese deshironi te publikoni, kontaktoni ne komunikat[email protected] apo ne nr. Tel. +377 (0) 45 723 045

​Kandidati i LDK-së për deputet Shkëmb Manaj sonte në Klan Kosova

Prishtinë | 12/09/2019 19:16

Kandidati i LDK-së për deputet, Shkëmb Manaj, do të marrë pjesë sonte në Klan Kosova, prej orës 20.30, ku do të diskutojë me temën "Lufta kundër korrupsionit, krimit të organizuar dhe nepotizmit"!

Shkëmb Manaj, ish-kryetar i Këshillit të Pavarur Mbikëqyrës për Shërbimin Civil të Kosovës është pjesë e listës së kandidatëve për deputet nga radhët e LDK-së.

Ai konsiderohet njëri nga njohësit me të mirë të shërbimit civil dhe administratës publike në Kosovë si dhe njëri nga njohësit dhe hartuesit me të mirë të legjislacionit.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress