Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 15.07.2020 01:49

Ketu publikohen komunikatat dhe njoftimet. Kosovapress nuk merr pergjegjesi per permbajtjen e tyre. Nese deshironi te publikoni, kontaktoni ne [email protected] apo ne nr. Tel. +377 (0) 45 723 045

​Nisin punimet në segmentin e rrugës “17-shkurti” në Skenderaj

Skenderaj | 12/11/2019 13:33

Sot kanë filluar projekti i punimeve në segmentin e rrugës “17-shkurti” në Skenderaj, i cili do të bëhet modern dhe atraktiv për banorët.

Me këtë rast kryetari Bekim Jashari së bashku me nënkryetarin Nuredin Lushtaku dhe bashkëpunëtorë kanë përcjellë nga afër fillimin e punimeve.

Projekti përfshin tre segmente të rrugëve dhe përveç se do të përmirësojë infrastrukturën rrugore në këtë zonë urbane, do të bëhet mjaft modern dhe atraktiv për banorët.

Kjo pjesë e qytetit pa dyshim që do të jetë ndër pjesët më të bukura të Skenderajt, shkruan Jashari në Facebook.


Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress