Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Premte, 29.05.2020 06:39

Ketu publikohen komunikatat dhe njoftimet. Kosovapress nuk merr pergjegjesi per permbajtjen e tyre. Nese deshironi te publikoni, kontaktoni ne [email protected] apo ne nr. Tel. +377 (0) 45 723 045

​Osmani bëri homazhe te Kompleksi Memorial në Han të Elezit

Prishtinë | 30/09/2019 16:02

Nënkryetarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), njëherësh kandidate për kryeministre, Vjosa Osmani të hënën, bëri homazhe në Kompleksin Memorial të dëshmorëve dhe viktimave civile në Han të Elezit.

“Dëshmorët dhe viktimat civile, këtu në Han të Elezit dhe në gjithë Kosovën, janë themeli i lirisë sonë, të cilët do ta kenë nderimin dhe respektin e përjetshëm”, tha Osmani.

Me këtë rast, Osmani shoqërohej edhe nga kryetari i Degës së LDK-së në Han të Elezit, Feim Brava.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress