Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 11.04.2021 06:40

Ketu publikohen komunikatat dhe njoftimet. Kosovapress nuk merr pergjegjesi per permbajtjen e tyre. Nese deshironi te publikoni, kontaktoni ne [email protected] apo ne nr. Tel. +377 (0) 45 723 045

​QKMF-së në Obiliq iu shtua një autoambulancë dhe një veturë

Prishtinë | 13/06/2019 15:30

Në kuadër të investimeve kapitale për këtë vit me buxhetin e Drejtorisë për Shëndetësi dhe Mirëqenie Sociale në këtë komunë, është planifikuar blerja e ambulancave dhe një veture të re, projekt ky i realizuar sot dhe i cili do të shërbejë në ngritje të cilësisë dhe shërbimeve në Qendrën Kryesore të Mjekësisë Familjare në Obiliq.

“Shëndeti i qytetarëve prioriteti ynë”, thuhet në një postim të kryetarit të komunës së Obiliqit, Xhafer Gashi./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress