Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Martë, 07.07.2020 05:52

Ketu publikohen komunikatat dhe njoftimet. Kosovapress nuk merr pergjegjesi per permbajtjen e tyre. Nese deshironi te publikoni, kontaktoni ne [email protected] apo ne nr. Tel. +377 (0) 45 723 045

​Vazhdojnë punimet në rrugët e fshatrave Krasaliq, Qirez dhe Baks

Prishtinë | 11/11/2019 17:48

Nënkryetari i Komunës së Skenderajt Nuredin Lushtaku së bashku me drejtoreshën e Urbanizmit, Sanije Ahmeti, inxhinierë dhe profesionistë kanë përcjellë nga afër punimet që po realizohen në segmentet e rrugëve në fshatrat Krasaliq, Qirez dhe Baks.

Ata janë njoftuar edhe me kërkesat e banorëve të kësaj pjese, në përmirësimin e infrastrukturës rrugore.

Ndërsa, nga kompania kontraktuese janë informuar për gjendjen dhe dinamikën e këtyre punimeve, ka bërë të ditur kryetari i Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari në një postim në Facebook.


Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress