Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 04.02.2023 10:37

​Detaje tronditëse nga aksidenti, viktima hedhet tek Ura e Dajlanit

Prishtinë | 26/10/2019 22:37

Në mbrëmjen e sotme një i ri ka humbur jetën në një aksident komunikacioni në Durrës.

Por siç raporton Top Channel, aksidenti ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës, ndërsa trupi është gjetur pranë urës së Dajlanit, ku është hedhur nga një makinë.

Viktima ka qenë me motor dhe dyshohet se për të prishur vendin e ngjarjes është hedhur tek Ura e Dajlanit, bëjnë me dije burime nga policia.

Mediat nga Tirana raportojnë se viktima është goditur nga një autobus.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress