Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Martë, 21.03.2023 03:02

​Gjashtë të vrarë në Gjermani

Prishtinë | 24/01/2020 18:25

Në një shkëmbim zjarri, kanë mbetur të vrarë gjashtë persona dhe dy të tjerë janë plagosur rëndë në Rot am See të Gjermanisë, njoftoi policia lokale.

Të shtënat ndodhën sot në një bujtinë, sipas së përditshmes “Bild”, ndërsa autori i dyshuar është arrestua.

E gjithë rruga është bllokuar nga një kordon policor.

Sipas raporteve fillestare, policia tha se i dyshuari ishte gjerman dhe viktimat ishin anëtarë të së njëjtës familje./ATSH/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress