Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Martë, 04.08.2020 10:31

​Gjendet një person i vdekur në veri të Mitrovicës

Mitrovicë | 09/12/2019 20:53

Foto nga arkiva

Një person me inicialet V. M. rreth 50-vjeçar është gjetur i vdekur në banesën e tij në veri të Mitrovicës.

Lajmin për KosovaPress e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e veriut, Branisllav Radoviq.

Sipas tij, ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:30 në rrugën "Filipa Vishnjiq".

"Policia ka dalë menjëherë në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar në zbardhjen e plotë të rastit", ka thënë Radoviq./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress