Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 29.01.2023 10:56

​​Humb jetën një qytetarë në Prishtinë

Prishtinë | 12/09/2019 18:56

Një qytetar ka humbur jetën para pak çastesh, pasi ka rënë nga një ndërtesë në rrugën “Robert Doll” në Prishtinë.

Lajmin e ka konfirmuar për KosovaPress zëdhënësja e Policisë së Kosovës për Prishtinë, Flora Ahmeti, e cila ka thënë se aksidenti ka ndodhur në ora 17:45 .

“Sot në ora 17:45 kemi pranuar informacion se një person ka rënë nga një ndërtesë në rrugën “Robert Doll” në Prishtinë. Menjëherë në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet e nevojshme policore dhe ekipi mjekësor, i cili në vendngjarje ka konstatuar vdekjen e viktimës (mashkull). Për rastin janë njoftuar institucionet kompetente”, thuhet në njoftimin e Ahmetit./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress