Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 29.01.2023 10:19

​​Ndërron jetë i aksidentuari në Fushë Kosovë

Prishtinë | 02/01/2020 21:06

Ka ndërruar jetë i riu, Genc Gara, i aksidentuar ditë më parë në Fushë Kosovë.

Lajmin e kanë bërë të ditur Plisat, përmes një postimi në Facebook, ku thuhet se sot Plisat, Prishtina dhe kombëtarja jonë, do të kenë një anëtar më pak.

Njoftimi i plotë i Plisave:

Pas një beteje disa ditore për jetë, sot Plisat, Prishtina dhe kombëtarja jonë, do të kenë një anëtar më pak.

Me pikëllim të thellë ju njoftojmë se Genc Gara pak orë më parë ka ndërruar jetë. Ditë më parë Genci u godit nga një makinë në Fushë Kosovë. Për varrimin e të ndjerit do t'ju njoftojmë me kohë.

Ngushëllime familjes, miqve dhe Plisave!

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress