Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 01.10.2020 03:55

​Aksion i koordinuar policorë në 24 qytete në Maqedoni, konfiskohet armë dhe drogë

| 21/09/2019 14:38

Mbrëmë dhe sot në orët e hershme të mëngjesit është zhvilluar një aksion i koordinuar i Ministrisë së Brendshme të Maqedonisë së Veriut.

Aksioni përfshinë 24 qytete, me ç’rast janë bastisur 54 lokacione. Gjatë aksionit janë konfiskuar një numër i konsiderueshëm i armëve jolegale, si dhe 22 kilogram marijuanë, por dhe drogave të tjera, si heroinë, kokainë dhe të tjera.

Loading...

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress