Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 28.05.2020 05:35

​Ali Berisha: Jakup Krasniqi mbetet zëri më i pastër i luftës së drejtë të UÇK-së

Prishtinë | 20/07/2019 19:45

Nënkryetari i AAK-së, Ali Berisha ka theksuar se ftesa e radhës nga Dhomat e Specializuara, për Jakup Krasniqin, është edhe një tjetër fabrikim i mendësisë serbe si agresor dhe nxitës i shumë luftërave në Ballkan ndaj viktimës.

"Ftesa e radhës nga Dhomat e Specializuara, për z.Jakup Krasniqi është edhe një tjetër fabrikim i mendësisë serbe si agresor dhe nxitës i shumë luftërave në Ballkan, ndaj viktimës!

z.Jakup Krasniqi mbetet zëri më i pastër i luftës së drejtë të UÇK-së", ka theksuar nënkryetar I AAK-së, Ali Berisha./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress