Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 05.02.2023 04:30

  ​Ceremonia e ndarjes së çmimit për Jamie Shea (Drejtpërdrejt)

  | 18/02/2016 19:48

  Ish-zëdhënësi i NATOS-s, Jamie Shea sot do ta vizitojë Kosovën, ku në një ceremoni rasti do të nderohet me çmimin ndërkombëtar për të drejtat e njeriut nga Kolegji AAB.

  Ceremonia solemne e dorëzimit të çmimit do të bëhet në praninë e krerëve të institucioneve të Republikës së Kosovës, të Republikës së Shqipërisë, dhe të institucioneve të bashkësisë ndërkombëtare në Kosovë, të ambasadorëve të akredituar në Kosovë, si dhe në prani të figurave me rëndësi të jetës publike.

  Për ta parë drejtpërdrejt këtë konferencë mund të klikoni këtu.

  Loading...
   

  Shpërndaje


  Artikuj të sponzorizuar

  Më shumë nga KosovaPress