Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Premte, 10.07.2020 02:47

​Dorëhiqet kryetari i partisë politike Fuqia e Re

Prishtinë | 11/09/2019 15:01

Slobodan Vujiçiq dha dorëheqjen sot si president dhe kryetar i partisë politike Fuqia e Re për arsye familjare, personale dhe profesionale.

Deri në Kuvendin e ardhshëm, partia do të kryesohet nga drejtori politik, Bojan Nakalamiq nga Hoça e Madhe, siç parashikohet në statut.

Vujiçiq do të mbetet në krye të OJQ-së "Shoqata e Malazezëve të Kosovës".

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress