Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Martë, 04.08.2020 11:01

​Driton Kuka i bashkohet AAK-së

Prishtinë | 14/08/2019 12:48

​Driton Kuka trajneri i njohur në xhudo, tashmë ka hyrë në politik.

Ai i është bashkuar AAK-së. Këtë e ka bërë vet ai të ditur.

Shkrimi i tij i plotë:

Parimet e mia në punë drejt sukseseve ishin dhe janë qëndrueshmëria dhe respektimi fjalës së dhanë!

Virtyte këto të Kryeministrit në detyrë z.Ramush Haradinaj!

Këto parime ishin vendimtare që ti bashkohem që kontributin tim në sport por jo vetëm tash e tutje ta jap edhe përmes Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës!

Ka shumë gjëra në Kosovën tonë që duhet shtyrë përpara sidomos në sport e rini që kemi!

Kam miq në çdo parti politike dhe parimi im është bashkëpunimi për të mirë të vendit!

Kosova mbi të gjitha ...

Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress