Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 12.08.2020 10:43

​Haradinaj e Gjini vizitojnë punimet në rregullimin e shtratit të lumit Krena

Prishtinë | 07/12/2019 15:27

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj sot bashkë me kryetarin e Komunës së Gjakovës Ardian Gjini, kanë vizituar punimet në rregullimin e shtratit të Lumit Krena.

Haradinaj ka shkruar në Facebook se falë këtij investimi dhe shumë të tjerave, Komuna e Gjakovës ka marrë vëmendjen e merituar, duke u ofruar qytetarëve të saj, infrastrukturë dhe projekte zhvillimore të rëndësishme./KosovaPress/

Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress