Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 23.02.2020 11:47

​Haradinaj: Është koha e epilogut, Kosova nuk mund të vazhdojë në amulli

Prishtinë | 18/08/2019 21:54

Kryeministri në dorëheqje Ramush Haradinaj deklaroi sot se përcaktimi i Kosovës për konceptin 100 për qind shtet, i mbyllë të gjitha pikëpyetjet rreth saj dhe qartësohet drejtimi tek aleatët tanë, si shtet serioz dhe partner i vërtetë.

Ai në një postim në Facebook shkruan se vetëm kështu i hapet rrugë Kosovës, që tërë energjinë e saj ta përqendrojë në zhvillim të qëndrueshëm, krijim të vendeve të reja të punës dhe investime.

“Është koha e epilogut, Kosova nuk mund të vazhdojë në amulli”, shkruan Haradinaj.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress