Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 13.07.2020 08:39

​Jashari: Me angazhim të madh jemi duke vazhduar në realizimin e kërkesave të qytetarëve

Prishtinë | 19/11/2019 21:14

Kryetari i Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari ka pohuar se me angazhim të madh janë duke vazhduar në realizimin e kërkesave të qytetarëve për një infrastrukturë më të mirë.

Postimi i Jasharit në Facebook:

Me angazhim të madh jemi duke vazhduar në realizimim e kërkesave të qytetarëve për një infrastrukturë më të mirë.  

Në kuadër të kësaj, nënkryetari Nuredin Lushtaku së bashku me drejtoreshën e Urbanizmit Sanije Ahmeti, inxhinierë dhe profesionistë, kanë dalë në teren për të parë nga afër zhvillimin e punimeve të rrugëve në fshatrat Kostërc dhe Syriganë, si dhe punimet në rrjetin e ujërave të zeza në fshatin Turiqec dhe në Qytet.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress