Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 23.02.2020 11:03

​Kërkohej nga Policia, sulmon policët gjatë arrestimit

Prishtinë | 17/08/2019 14:28

Dy zyrtarë policor janë arrestuar në Ferizaj, pasi janë sulmuar nga një person i cili ishte në arrati.

Ai kërkohet për një rast të ndodhur më 07 gusht.

Gjatë arrestimi i dyshuari ka sulmuar zyrtarët policore dhe si pasojë janë lënduar dy zyrtar policor. I dyshuari dhe zyrtarët policor kanë pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress