Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 08.08.2020 07:55

​Kryesitë e VV-së dhe LDK-së nisin mbledhjet

Prishtinë | 14/12/2019 11:32

Kanë nisur mbledhjet e kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës, ku do të diskutohet për mundësitë e arritjes së marrëveshjes qeverisëse.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress