Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 05.02.2023 05:04

  ​Mbahet konferenca “Historia e medias dhe transformimet mediatike”

  Prishtinë | 23/09/2017 07:17

  Mbahet Konferenca Shkencore Ndërkombëtare “Historia e medias dhe transformimet mediatike”.

  Fakulteti i Komunikim Masiv i Kolegji AAB në bashkëpunim me Departamentin e Gazetarisë dhe Komunikimit - FHF – Universiteti i Tiranës, Università per Stranieri di Perugia, Itali, Departamentin e Letërsisë dhe Gazetarisë – Universiteti i Elbasanit, Departamentin e Komunikimit – Universiteti Bedër-Tiranë, School of Journalism and Public Relations, Shkup dhe Institute of Communication Studies – Shkup, organizojnë Konferencën Shkencore Ndërkombëtare “Historia e medias dhe transformimet mediatike”. 

  Loading...
   

  Shpërndaje


  Artikuj të sponzorizuar

  Më shumë nga KosovaPress