Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Premte, 10.07.2020 08:55

​Mbyllet për qarkullim rruga Brezovicë-Qendër e Skijimit

Prishtinë | 15/11/2019 08:26

Foto nga arkiva

​Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit njoftoi se rruga Brezovicë-Qendër e Skijimit, nga sot e deri të dielën e 17 nëntorit do të jetë e pakalueshme për qarkullim, për të gjitha automjetet.

Kjo për shkak të zhvillimit të punimeve, saktësisht asfaltimit të këtij segmenti.

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit kërkon mirëkuptim nga ana e pjesëmarrësve në komunikacion.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress