Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Premte, 10.07.2020 08:10

​Moti në Kosovë

Prishtinë | 15/11/2019 07:08

Do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara.

Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 6-8 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 17-19 gradë celsius.

Do të fryjë erë kryesisht nga juglindja e lehtë deri mesatare.


Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress