Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Premte, 10.07.2020 09:30

​Moti në Kosovë

Prishtinë | 14/11/2019 07:05

Dita e sotme do të karakterizohet me mot me vranësira kalimtare dhe me diell.

Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 7-9 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 15-17 gradë celsius.

Era do të vazhdoj të fryjë edhe gjatë ditës  së mërkurë, kryesisht nëpër territore të kufizuara duke arritur shpejtësinë deri 14m/s.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress